המרכז ההידרותרפי לייף
 מים כדרך חיים
  09-9570050
 

על המרכז להידרותרפיה הרצליה


    לתיאום שיעור או טיפול תוך שבוע לכל הפעילויות        

המרכז ההידרותרפי לייף פול הממוקם בלב הרצליה, נותן שרות לתושבי הרצליה בפרט ולתושבי השרון והמרכז. הבריכה הטיפולית נבנתה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר כך שתותאם לצרכים הטיפוליים ולדרישות הנגישות לאוכלוסיות מיוחדות.

המרכז ההידרותרפי לייף פול מתמחה במתן טיפולים הידרותרפיים לפעוטות, ילדים ולמבוגרים, במתן טיפול שיקומי לספורטאים וטיפול לנשים בהריון, לצד חוגי התעמלות, חוגי שחייה פרטיים וקבוצתיים וטיפולי מים חווייתיים. הבריכה הטיפולית מחוממת לטמפרטורה של 33-34 מעלות צלזיוס, המאפשר לנצל את תכונות המים השונות, כמו כן, הבריכה מקורה וניתן לטפל בה כל ימות השנה.

טיפול ההידרותרפי הוכח ככלי שיקומי, ככלי המחזק ומקל על הכאב והינו תחום מוביל בשירותים הפארא – רפואיים. המרכז ההידרותרפי לייף נמצא בהסדר עם קופת החולים כללית – מושלם, קופת החולים מאוחדת וקופת החולים לאומית.

 

צוות הבריכה

הפעילות הבריכה מועברת על ידי מטפלים ומדריכים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות שונות. הצוות מנוהל על ידי המנהל המקצועי – מחמוד עבד, פיזיותרפיסט, הידרותרפיסט ומעסה רפואי מוסמך אשר אחראי על תוכנית הטיפולים ומבקר את התקדמות המטופלים. הצוות כולל פיזיותרפיסטים, הידרותרפיסטים, מדריכי שחייה, מדריכי שחיית תינוקות ומדריכי התעמלות.

 

טלפון: 09-9570050

פקס: 153-9-9570050

דואר אלקטרוני: info@lifepool.co.il

כתובת: יגאל אלון 44 הרצליה

שעות פתיחה: א-ה 08:00-21:00

ימי ו': 08:00-18:00

ימי שבת : מנוחה

פעילויות בבריכת הרצליה
המדריכים שלנו

יעל

גלית

גילי