המרכז ההידרותרפי לייף
 מים כדרך חיים
  09-9570050
 

להיות עצמאיים במים כבר מגיל שנתיים

שחיית-פעוטותהילד שלנו כבר חצה את גיל השנתיים ואנחנו מוצאים את עצמינו מסתכלים בגאווה אחרי כל צעד שהוא עושה. אז הנה עוד גאווה אחת שאפשר להכניס לשק: שחייה!

כן כן, אנחנו יודעים שתמיד אומרים שללמוד שחייה אפשר רק מגיל 6 אבל בואו נעדכן אתכם שכבר מגיל שנתיים אפשר להתחיל ללמוד את עקרונות השחייה ולתת לילד שלנו להיות עצמאי במים.

 

  • מגיל שנתיים ניתן ללמד את בסיס השחייה כמו לעשות חץ ובועות להתחיל להתאמן עם סנפירים ולהיות עצמאיים על הנודל או על הגלשן.
  • מגיל 3 אנחנו מלמדים ידיים חזה או בשפת שחיית התינוקות עיגולים (או זוזו מים).
  • ומגיל 4 הילדים יכולים לשחות לבד מספר מטרים.

 

בבריכות לייף השיעורים מתקיימים בבריכה מחוממת יחד עם ההורים, כל השיעורים מועברים במשחקים שירים תנועה והרבה כיף כך שהילד לומד לאהוב את המים ולהיות עצמאי בו דרך המון אהבה כאשר קו המנחה שלנו הוא שחייה דרך החוויה ולא כמו בשיעורי שחייה בגילאים גדולים יותר שבהם השחייה היא המטרה.

 

השחייה מעצימה בגילאים אלו את העצמאות של הילדים גם בתחומים אחרים, ילדים חזקים שלא מפחדים מהמים ויכולים להרגיש בהם בנוח הם ילדים שלרב יהיו חזקים יותר עצמאיים יותר וחבורתיים.

 

לימוד עקרונות השחייה משפר גם את יכולת הריכוז ואת המוטוריקה הגסה והעדינה כאחד ועובדת על חיזוק חגורת הכתפיים (ולכן מתאים גם לילדים היפוטוניים או כאלו שזקוקים לחיזוק חגורת כתפיים)

 

השילוב של ההורים במים מקנה ביטחון לילד ונותן זמן איכות להורה ולילד שבו אין הסחות דעת אחרים. אז בואו אלינו לבריכות לייף ותוכלו לתת לילד שלכם להינות מפעילות כייפית שתורמת להתפתחות.

  

 

בואו אלינו לבריכות לייף ותוכלו לתת לילד שלכם להינות מפעילות כייפית שתורמת להתפתחות.


    לתיאום שיעור או טיפול תוך שבוע לכל הפעילויות        
סניף:

אין תגובות

השאר תגובה